Nabór do projektu prowadzony jest/będzie czterokrotnie: z początkiem każdego semestru, tzn. luty 2011, wrzesień 2011, luty 2012, wrzesień 2012. Pod uwagę brane jest przede wszystkim kryterium chęci danego kandydata/kandydatki, ponieważ bogata oferta zajęć projektowych pozwala zaangażować się w poszczególne formy wsparcia zarówno osobom z przeciętnymi lub niskimi wynikami nauczania, jak również uczniom, którzy osiągają sukcesy edukacyjne. Przed uzyskaniem kwalifikacji konieczne jest wypełnienie kilku formularzy (do pobrania niżej), a także uzyskanie zgody rodziców na udział w projekcie. Wszelkich informacji dotyczących rekrutacji udziela p. Renata Aust.

Projekt skierowany jest do uczniów Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana oraz uczniów kl. VI Szkoły Podstawowej nr 30 w Zabrzu.

Pliki do pobrania
Pobierz plik (regulamin_rekrutacji_w_G24_2012_uaktualniony2.doc[1]-1.pdf)Sztuka nauki - regulamin rekrutacji591 kB