II Otwarta Konferencja Projektowa

O jakości pracy szkoły

Po raz kolejny z prawdziwą przyjemnością informujemy, że 23 stycznia 2013r. w świetlicy Gimnazjum nr 24 im.Henryka Jordana odbyła się kolejna konferencja projektowa.

Realizacja projektu unijnego a jakość pracy szkoły to temat, któremu zostało poświęcone spotkanie. Panie koordynator zaplanowały udział takich prelegentów, dzięki którym było możliwe spojrzenie na temat konferencji z różnych perspektyw. Wystąpienia dotyczyły:

• próby zdefiniowania, czym jest jakość w edukacji i we współczesnej szkole,
  • wykorzystania umiejętności praktycznych w zajęciach z matematyki prowadzonych w ramach projektu,
  • wniosków z pracy pedagoga szkolnego we współpracy z psychologiem zatrudnionym na czas projektu,
  • refleksji rodzica nt. wpływu projektu na rozwój ucznia,
  • ewaluacji zajęć projektowych,
  • specyfiki projektu unijnego w szkole i funkcjonowania szkoły w projekcie.

Konferencję poprowadził jeden z koordynatorów - mgr Urszula Pudo.

Zapraszamy do fotogalerii.

I Otwarta Konferencja Projektowa

O zaletach realizacji projektów unijnych

Z przyjemnością informujemy, że 7 listopada 2012r. w sali reprezentacyjnej¹ Gimnazjum nr 24  odbyła się pierwsza otwarta konferencja projektowa.

O wszystkich zaletach² realizowania projektów współfinansowanych przez Europejski Fundusz Społeczny opowiedzieli zaproszeni prelegenci, dla których współpraca z EFS nie ma żadnych tajemnic.

O szczegółach nt. przebiegu spotkania można poczytać tutaj. Serdecznie dziękujemy za udział!

¹ świetlicy

² korzyściach, walorach, atutach, plusach

Zapraszamy do fotogalerii.