Pa, pa! Paryżu!

Mijający rok szkolny zakończyliśmy mocnym akcentem. Ponad 70 - osobowa grupa (uczniowie i nauczyciele z G24) z mgr Łukaszem Rogowskim na czele wróciła spod wieży Eiffla. Gimnazjaliści zostawili ślad swoich stóp w stolicy Francji w ramach tradycyjnego w naszej szkole cyklu wyjazdów - Europejskie stolice kultury.

Wiecznie tętniący życiem Paryż przywitał naszych pogodą w kratkę i wielkomiejskim zgiełkiem. Prawdziwy globtroter nie zważa jednak na drobne niedogodności;) i zwiedza, zwiedza, zwiedza... Regeneruje się w ciągu 30 minut i zwiedza, zwiedza, zwiedza...

PS Przypomnijmy, że nasi uczniowie byli już w Wiedniu, Budapeszcie i Berlinie.