Prawie na gorąco...

Wszystkich zainteresowanych wrażeniami z pobytu w słonecznej Hiszpanii zapraszamy tutaj. Blogerki i blogerzy w akcji!

Ważna informacja!

Szlak historii i kultury w roku 2014 będzie wiódł przez Hiszpanię. Organizacji tegorocznej wycieczki zagranicznej dla uczniów naszego gimnazjum podjęły się panie mgr Renata Aust i mgr Elżbieta Witczak.

W załączniku poniżej znajdują się wszystkie najważniejsze informacje na temat wyjazdu.

W czwartek - 17 października - o godz. 18:00 w świetlicy szkolnej odbyło się pierwsze spotkanie informacyjne dla zainteresowanych uczniów i rodziców. Można zacząć odliczać czas do wyjazdu!

Pobierz plik (img138.pdf)Wycieczka do Hiszpanii1109 kB