Koordynator programu Comenius w Gimnazjum 24

Koordynatorem współpracy międzynarodowej w naszej szkole jest mgr Marlena Bier - nauczyciel języka angielskiego.

To na barkach p. Bier spoczywa trud poszukiwania partnerów projektowych, pisania wniosków, kontaktów z narodową agencją, organizacji spotkań partnerskich w Polsce...

Dwa projekty partnerskie już prawie za nami, co potwierdza dużą skuteczność naszego koordynatora. Trzeci wniosek już złożony - teraz trzeba tylko czekać na decyzję.

Na zdjęciu: pani Bier (pod oknem) z grupą uczniów w trakcie podróży do Turcji (październik 2011)