Z przyjemnością informujemy, że od września 2013 roku ruszyły w Gimnazjum nr 24 trzy klasy pierwsze!

Klasa 1a - Aktywni.pl

(z akcentem na sport - zdrowy i aktywny tryb życia)

Klasa 1b - Kreatywni .pl

(z akcentem na sztukę - teatr - plastyka - muzyka - rękodzieło)

Klasa 1c - Logiczni.pl

(z akcentem na matematykę praktyczną i informatykę, po więcej szczegółów zapraszamy tutaj)

Wspomnienia z Dnia Otwartego

Zapraszamy do 24!

7 maja 2013r. gościliśmy uczniów klas szóstych z SP 30. W trakcie Dnia Otwartego złożyliśmy krótką wizytę Henrykowi Jordanowi, a potem rzuciliśmy siebie i naszych miłych gości w wir zajęć.

Przygotowaliśmy próbki tego, co czeka uczniów naszych klas pierwszych od września w Aktywnych.pl, Kreatywnych.pl i Logicznych.pl. Były więc zajęcia sportowe (pani E.Witczak - Wycisk to jej drugie imię), zajęcia matematyczne (pani E.Czyba ryżu  na lekcjach nie je, ale...), zajęcia językowe (pani Bier podróżuje i to nie palcem po mapie), zajęcia informatyczne (pan W.Brandys i jego multimedia potrafią zaskoczyć) i artystyczne (długo by opowiadać...).

Była też słodka chwilka w szkolnej stołówce -  z chińskich ziół ciągnione treści, czyli herbata i ciacho. Każda grupka szóstoklasistów miała swego gimnazjalnego anioła stróża, a nawet dwóch/dwoje. Jednym słowem - działo się, działo... Pełne ręce roboty mieli i organizatorzy, i goście.

Dziękujemy za niezapomniane wspólne chwile. Pamiętajcie, że od września będzie ich dużo więcej! Do zobaczenia po wakacjach!