Warto przeczytać!

Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana w Zabrzu oraz Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu zapraszają w dniach 17 - 21.10.2016 r. uczniów i wychowanków do udziału w imprezach wpisujących się w Ogólnopolski Tydzień Kariery 2016.
Ogólnopolski Tydzień Kariery (OTK) odbywający się w tym roku pod hasłem: „Bądź autorem swojej kariery”, to coroczne działanie Stowarzyszenia Doradców Szkolnych i Zawodowych Rzeczypospolitej Polskiej mające na celu inspirowanie ogólnopolskich i lokalnych inicjatyw na rzecz rozwoju poradnictwa zawodowego – wspomagania drogi każdego człowieka do edukacji, zawodu, pracy i kariery.

Program działań realizowanych w Zabrzu oraz informacje o poszczególnych przedsięwzięciach znajdują się w załączonych  dokumentach.