Gimnazjum nr 24 im. Henryka Jordana w Zabrzu
 • fotoj.JPG
 • fotoi.JPG
 • fotoh.JPG
 • fotog-kor1.jpg
 • fotof.jpg
 • fotoe.JPG
 • fotod.jpg
 • fotoc.JPG
 • fotob.JPG
 • fotoa.JPG
 • foto12.jpg
 • foto11.jpg
 • foto07.jpg
 • foto04.jpg
 • foto03.jpg

Witamy w drugiej zakładce szkolnego radia!

Nasze gimnazjalne radio kiedyś nosiło nazwę FtB, czyli Feel the beat (zgodnie z decyzją podjętą przez uczniów, którzy stanowili pierwszy zespół gimnazjalnych radiowców pracujących pod okiem pani mgr Renaty Aust).

Od września 2012r. nazwa uległa zmianie na 2/4 (dwie - czwarte) decyzją nowego zespołu radiowców pracujących pod opieką pana mgra Witolda Brandysa, pani dr Eleonory Czyby i pani mgr Joanny Klajnowskiej.

Dźwięki płynące z głośników umieszczonych na szkolnych korytarzach są wybierane przez aktualnych członków szkolnego radia i wynikają z ich gustów muzycznych i przekonania, że właśnie tego oczekują słuchacze.:)

Miłośników muzyki zapraszamy do współpracy. Mądrych głów i ciekawych pomysłów - nigdy dość!

Linki
Partnerzy szkoły

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii. Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Aby dowiedzieć się więcej na temat plików cookie, których używamy i jak je usunąć, zobacz naszą politykę prywatności.

  Akceptuję Politykę prywatności na tej stronie.
EU Cookie Directive Module Information