Zapraszamy na zajęcia pozalekcyjne!

Aktualny harmonogram zajęć pozalekcyjnych znajduje się w załączniku.

Zapraszamy do uważnej lektury! I zapraszamy na zajęcia, oczywiście.

Poniższe wyliczenie - póki co - ma charakter wyłącznie sentymentalny i jest w trakcie aktualizacji.

Zajęcia przedmiotowe ◊ Przyjdź, bo warto wiedzieć więcej!

♦ język angielski - Easy English - zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu gimnazjalnego(mgr Marlena Bier - piątki - sala nr 13 - 1430 - 1600)

♦ język niemiecki - zajęcia wyrównawcze i przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego (mgr Magdalena Hudy - środy - sala nr 14 - 1430 - 1515)

♦ język polski (mgr Agnieszka Klar - czwartki - sala nr 20 - 1600- 1730)

♦ zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu, koło geograficzne (mgr Jolanta Żaba - wtorki - sala nr 4 - 1330- 1415)

♦ fizyka / chemia  - zajęcia wyrównawcze i rozwijające zainteresowania(mgr inż. Maria Kłaczka -  czwartek - 1330do 1500 - pracownia chemiczna)

♦ matematyka (dr Eleonora Czyba - poniedziałek - 1430 - 1515 - przygotowanie do egzaminu - sala nr 2 lub pracownia komputerowa, poniedziałek - 1515 - 1630 - zajęcia wyrównawcze dla klas II)

♦ matematyka  - zajęcia wyrównawcze i przygotowujące do egzaminu(lic. Dawid Placiak - czwartek - 1600 - 1730 - sala nr 12)

♦ zajęcia wyrównawcze z pedagogiem, pomoc psychologiczno - pedagogiczna  (mgr Renata Aust - wtorki od 1630 do 1730, czwartki od 1330 do 1430 - gabinet pedagoga)

Zajęcia sportowe ◊ Przyjdź, bo warto być sprawnym i zgrabnym!

♦ zajęcia na siłowni (mgr Tomasz Kurek - poniedziałki - 1430 - 1515 - siłownia)

Zajęcia alternatywne ◊ Przyjdź, bo warto mieć pasję!

♦ Akcydentalna Trupa Teatralna (mgr Agnieszka Klar - wtorki - od 1630do 1730 lub do skutku - świetlica)

♦ szkolne media - radio (mgr inż. Witold Brandys - wg ustaleń z uczniami - sala komputerowa)

♦ projekt biologiczny - "Jak pielęgnować rośliny w ogrodzie" (mgr Danuta Ciesielska - wg ustaleń z uczniami - pracownia biologiczna lub zajęcia w terenie)

♦ koło fotograficzne (mgr Andrzej Kasperek - wtorki -  1700 - 1800 - gabinet doradcy zawodowego - sala nr 7a)

Zajęcia wspierające ◊ Po prostu przyjdź, bo warto!

♦ pomoc psychologiczno - pedagogiczna (mgr Izabela - Kopiec Białas - wtorek - 1230 - 1300 - sala nr 7a)

♦ terapia dysleksji (mgr Jolanta Stajszczyk - Mross - poniedziałek - 1345 - 1430, 1430 - 1515 - biblioteka)

S e r d e c z n i e  z a p r a s z a m y!