Warunki realizacji projektów edukacyjnych w Gimnazjum nr 24 w Zabrzu znajdują się w załączniku.

Echa wybranych projektów edukacyjnych w Gimnazjum nr 24 (2013/2014)

Prawdziwy podwieczorek

Grupa projektowa
 z klasy 2a przyjęła gości!

Uczennice i uczniowie z innowacyjnej klasy 2a (Myślę o przyszłości) wraz ze swoją germanistką (panią mgr Magdaleną Pudło)  zaprosili Kochanych Rodziców po zebraniu z wychowawcą (panią mgr Elżbietą Iwanek) na podwieczorek z okazjiDnia Języka Niemieckiego.

Intencją organizatorów było, by mile rozpoczęte popołudnie zakończyć równie miłym akcentem finałowym.

I wszystko się udało! Było smacznie, miło i ciekawie! Gusta kulinarne Polaków i Niemców okazały się zbieżne.

Zapraszamy do fotogalerii.

Tea time

Herbaciarnia otworzyła swe podwoje!

Co działa na co dzień w naszym gimnazjum? Świetlica, stołówka, ksero, automat z łakociami, szkolne radio, szkolna prasa, sekretariat ... A co od święta? Cafe Maitri, pijalnia soków, gabinet kosmetyczny, a ostatnio - herbaciarnia!

Grupa projektowa z kl. 3b pod egidą p. Andrzeja Kasperka i p. Marii Kłaczki przygotowała przemiłą i jakże aromatyczną niespodziankę - w kameralnym zaułku przedmiotów ścisłych i doradztwa zawodowego działała w ostatni piątek przed feriami herbaciarnia. Można się było delektować jedną z kilkunastu herbat, raczyć muffinką, spędzić przerwę przy stoliczku... Czegóż chcieć więcej?!

Herbaciarnia po raz drugi (mamy nadzieję, że nie będzie to raz ostatni) ruszyła we wtorek 4 lutego przy okazji spotkań z rodzicami. Organizatorzy znów zaprosili na białe, czarne i zielone z chińskich ziół ciągnione treści.