Witamy w medialnej zakładce Gimnazjum 24.

Rok szkolny 2015/2016

Już wkrótce przedstawimy nowych członków szkolnego radio o bardzo muzycznej nazwie 2/4 [czytaj: dwie czwarte].

Rekrutacja do szkolnych mediów!

Dziewczyno! Chłopaku!

Jeżeli lubisz być w centrum wydarzeń, mieć wpływ na to, co dzieje się wokół Ciebie, pomyśl o pracy w naszych szkolnych mediach.

Do wyboru masz: szkolne radio (zgłoszenia do pana Witolda Brandysa), szkolną gazetkę (chętni mogą się zgłaszać do księdza Pawła), szkolną stronę www (zgłoszenia u pani Agnieszki Klar), szkolne koło fotograficzne (kontakt z panem Andrzejem Kasperkiem).

Serdecznie zapraszamy! Zaangażujcie się, a nie będziecie żałowali!

Już wkrótce przedstawimy poszczególne zespoły.

24 -24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24

1 września 2014 roku! Godzina 8:00!

Tu gimnazjalne radio 2/4! Nadajemy na falach średnich, długich i ultrakrótkich! Nadajemy 5 razy w tygodniu!

W tym roku szkolnym 2014/2015 grać dla Was będą:

Denis Borowski z kl. 3b (zdeklarowany anarchista, z obserwacji wrażliwy i dobry człowiek, od lat wolontariusz w "Psitulu" w Zabrzu)

Wiktoria Różańska z kl.3a (entuzjastka muzyki na żywo - uczestniczka wielu koncertów, dla znajomych "Róża")

Zosia Smolińska z kl.3a (utalentowana plastycznie, bardzo pracowita, chętnie pląsa podczas przerw)

Pola Ułasiewicz z kl.2b (z pozoru chodząca powaga i rozwaga, przy bliższym poznaniu - pełna wdzięku powaga z rozwagą)

Angelika Syk z kl.2a (subtelny styl byciaurok osobisty, takt, zdolności manualne) rezygnacja w X 2014r.

Agata Jeż z kl.3a (zawsze uśmiechnięta, kontaktowa, lubi jeździć do teatru... a zwłaszcza bez zgody)

Agnieszka Gudz z kl.3a (pogodna, nienachalna, chętnie służy pomocą, umie nawet puścić muzykę z ręki )

Katarzyna Krak z kl.2b od I 2015r. (Redakcji nie udało się namierzyć zdjęcia Kaśki w szkolnych archiwach, więc zamieściliśmy zdjęcie Piotrka - brata - jako materiał porównawczy )

Przypominamy, że opiekunem szkolnych mediów jest mgr inż. Witold Brandys , który rozdaje karty, inspiruje i... wymaga profesjonalizmu!

Nowym radiowcom życzymy wytrwałości i satysfakcji!

24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-24-

Wiadomość z ostatniej chwili! Nasz Nieregularnik Dwutygodny we wrześniowym numerze zapowiedział medialną rewolucję. Radio, prasa i strona internetowa łączą się!

Nasi czytelnicy i słuchacze mogą się więc spodziewać przepływu informacji wte i wewte, stąd - dotąd i stamtąd - dotamtąd...

Uwaga! Uwaga!

Zespół szkolnego radia, które zmieniło swoją nazwę z Feel the Beat (FtB) na 2/4 (dwie - czwarte), tworzą: Daria Bartoszek, Wojtek Bigas, Denis Ganuszko, Dastin Gardziński, Paulina Kobylarz.

Zespół redakcyjny szkolnej gazetki o niezwykłym tytule Nieregularnik Dwutygodny tworzą; Daria Bartoszek, Nikola Bednarska, Julia Kaźmierczak, Małgorzata Klar, Paulina Kobylarz, Natalia Wilk.

Do zobaczenia i do usłyszenia na szkolnych korytarzach! Czarno na białym i w eterze!

Retrospekcja - tutaj.

Redakcja gazetki

Redaktorki szkolnej gazetki, czyli Paulina, Natalia, Nikola, Daria, Gośka i Julka

Radiowcy

Radiowcy, czyli Paulina, Denis, Daria, Wojtek (czekamy na wielki come back), Dastin (pozdrowienia od Redakcji) i Joasia (nieobecna - Joasiu, podrzuć fotkę, to Cię dokleimy)

Czas pokaże, na jak długo starczy młodzieży zapału.