Szanowni Państwo!

Terminy spotkań wychowawców i nauczycieli z rodzicami zwyczajowo organizowane są w naszym gimnazjum zawsze we wtorki.

Oto kalendarium spotkań w roku szkolnym 2017/2018:

(w przygotowaniu)

Zebrania rozpoczynają się o 17:00, chyba że wychowawca wraz z rodzicami ustali inną odpowiadającą wszystkim zainteresowanym godzinę.

Serdecznie zapraszamy!

Jeżeli zaistnieje taka potrzeba, Dyrektor szkoły, wychowawcy, nauczyciele i pedagog  chętnie spotkają się z Państwem w dogodnych dla obu stron terminach (wcześniej uzgodnionych).

Ze względu na obowiązki służbowe niemożliwe są spotkania w trakcie lekcji i przerw, podczas których nauczyciele pełną dyżur na szkolnym korytarzu.