Szanowni Państwo!

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami, które są prezentowane podczas zebrań z wychowawcami klas przez szkolnego psychologa (mgr Izabelę Kopiec - Białas) oraz pedagoga szkolnego (mgr Renatę Aust) w ramach cyklu "To na pewno warto wiedzieć".

Wychowywanie jest sztuką trudną, ale konieczną.

Tematy podejmowane przez pedagogów w naszym gimnazjum wynikają z naszych obserwacji, ankiet i zagrożeń, które przynosi współczesny świat.

Mamy nadzieję, że materiały z załączników ułatwią Państwu sprawowanie mądrej i pełnej troski, ale jednocześnie też bardzo świadomej kontroli nad pociechami.

Pobierz plik (rodzice_spreed_01_2014 (1).pdf)Bez histerii2189 kB
Pobierz plik (Mlodziez, zdrowie a substancje psychoaktywne.pdf)Młodzież, zdrowie i ...23215 kB