19 czerwca odbył się u nas Pierwszy Turniej Gry w "Superfarmera". Do zmagań przystąpiło 16 uczniów...

Większość poznała grę podczas spotkań Klubu Gier Planszowych w bibliotece szkolnej. Trzy zacięte rundy doprowadziły do wyłonienia finałowej czwórki. Do decydującej rozgrywki przystąpili Jakub, Dariusz, Mateusz i Michał.

Superfarmerem został Mateusz Kręcichwost z klasy 1b. Zwycięzca i pozostali trzej finaliści otrzymali gry ufundowane przez wydawnictwo GRANNA, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy.

Nad prawidłowym przebiegiem turnieju czuwała pani Jolanta Stajszczyk-Mross